معاونت پژوهشی - دانشگاه علوم پزشکی فسا

green

معاونت تحقیقات و فناوری - دانشگاه علوم پزشکی فسا

مدتیوب اولین بانک تخصصی ویدئوی پزشکی است که مانند مدیکال ویدئوز کاربر محور است یعنی کاربران ویدئوها را روی سایت آپلود می کنند. در مدتیوب بخشهای جداگانه ای برای مقالات و تصاویر پزشکی وجود دارد.

این سایت این امکان را به کاربران می دهد که خودشان ویدئوهای پزشکی یا جراحی را بر روی سایت آپلود کنند اما در عین حال ضوابط و مقرراتی نیز دارد که اگر ویدئو ناقض آن اصول باشد یا یک ویدئوی غیر پزشکی باشد، از روی سایت حذف خواهد شد.

پوشش موضوعی:آموزش جراحی،ارتوپدی، ارولوژی و نفرولوژی، اندوسکوپی مری معده اثنی عشر، پاتولوژی، جراحی بیماری قوز قرنیه توسط پیوند لایه ای، جراحی همزمان آب مروارید و آب سیاه، چشم پزشکی، ریه، زالوی حنجره، معرفی کولونوسکوپی.

جهت ورود بر روی لینکhttp://www.medtube.net  کلیک نمایید.

ابتدا باید در سایت عضو شوید.

اگر قبلا ثبت نام نموده اید کافیست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. پس از ثبت نام و وارد شدن با نام کاربری و رمز عبور خود چند گزینه به بالای صفحه شما اضافه میشود که در واقع همان حساب کاربری شخصی شما میباشد.

m1

 

 از طریق این گزینه میتوانید فیلم ها یا تصاویر خود را جهت قرارگیری در سایت آپلود نمایید.

 

m2

از طریق گزینه Spesialistsمیتوانید موضوعات را به صورت عمده در دوبخش تفکیک شده مربوط به رشته پزشکی و رشته دندانپزشکی مشاهده نمایید، البته در قسمت جستجو نیز میتوانید موضوعات مد نظرتان را وارد کرده تا موتور جستجوی وب سایت آنرا بازیابی نماید.

32

 

 

M3

 

فیلم ها و تصاویری که اخیرا به سایت اضافه شده اند را در این قسمت میتوانید مشاهده نمایید.

همچنین موضوعات، کنفرانس ها، همایش ها و کنگره هایی که قرار است در آینده برگزار شود به همراه خلاصه ای از مطالب و محورهای بحث و اطلاعاتی درباره نحوه برگزاری آنها را در این قسمت میتوانید مشاهده کنید.

 

m4

 

ویدیوها و تصاویری که توسط شما جستجو شده و نیز خود وب سایت پیشنهاد میدهد را در این بخش میتوانید ببینید.

 m5

 

کانالهای ارتباطی که با این وب سایت لینک دارند و مطالب در بین آنها به اشتراک گذاشته میشود، همچنین اسامی فعال ترین کاربران را به همراه خلاصه ای از اطلاعات آنها در این بخش نشان میدهد.

 

m7

 

لیست کتابهایی که به صورت الکترونیکی در این وب سایت موجود می باشد در این بخش به نمایش گذاشته شده است.

 

m8

 

موضوعات جدید علمی به همراه لینک مقالات موجود در ژورنال medical journalبه تفکیک موضوع و به صورت الفبایی و به صورت فول تکست از طریق این بخش قابل دسترسی است.

m9

 

در این قسمت اطلاعاتی راجع به ژورنالی که توسط خود مدتیوب مدیریت میشود به همراه خلاصه ای از متن مقالات را مشاهده مینمایید.همچنین میتوانید مقالات را به صورت تفکیک شده بر اساس شماره جلد و شماره دوره دانلود نمایید.

m10

 

m10 1