معاونت پژوهشی - دانشگاه علوم پزشکی فسا

green

معاونت تحقیقات و فناوری - دانشگاه علوم پزشکی فسا

مفتخریم خدمتی نوین را در جهت همکاری با محققان کشور و در راستای تقویت هر چه بیشتر شاخص های جهانی رده بندی علمی پژوهشگران کشور عزیزمان انجام دهیم .استخراج مقاله از پایان نامه فعلا در رشته های علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم پایه پزشکی و شیمی  به تعداد محدود انجام میشود .

این امکان برای سایر رشته ها در ماه های آینده و به محض تکمیل کادر علمی انجام خواهد شد. هزینه استخراج مقاله از پایان نامه بسته به پیچیدگی های خاص آن مقاله و مدت زمانی است که شما در نظر دارید مقاله شما آماده شود و بعد از ارسال سفارش توسط شما و بررسی چند روزه کارشناسان، قیمت به شما اعلام خواهد گردید . خدمات این شرکت منطبق با استانداردهای  مجلات جهان است .و در مراحل ریویژن مقاله نیز در کنار شما خواهیم بود.لازم به ذکر است این موسسه به هیچ وجه تهیه پایان نامه  را انجام نمیدهد , بلکه تنها به محققان در امور استخراج مقاله از پایان نامه و استانداردسازی   , خدمات ارایه میدهد. جهت ارسال سفارش استخراج مقاله از پایان نامه اینجا کلیک نمایید و بعد از عضویت از طریق سامانه در خواست خود را بصورت آنلاین ارسال نمایید.

به محض قیمت گذاری پیامک برای شما ارسال خواهد شد و امکان پرداخت آنلاین هزینه در سایت فراهم است. به محض پرداخت هزینه توسط شما ,  سفارش جهت انجام به تیم علمی مربوطه ارسال خواهد شد.

منبع: http://researcheditor.ir