معاونت پژوهشی - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech

مشاهده کلیه اخبار

تاریخ انتشار خبر: 1398/09/25


جشن هفته پژوهش و فناوری سال 98 و  تقدیر از فعالان عرصه پژوهش با حضور دکتر علی اصغر خالقی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی فسا، دکتر فرجام معاون تحقیقات و فناوری، هیأت ‌رئیسه و جمعی از اساتید و دانشجویان در روزیکشنبه 24 آذرماه 1398 در تالار بعثت دانشگاه برگزار گردید.

برنامه با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز و پس از آن دکتر مجتبی فرجام؛ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه  پس از خیرمقدم به میهمانان و فرهیختگان این مراسم، مطالبی را در راستای برگزاری هفته پژوهش و فناوری عنوان و گزارشی در خصوص دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه ارائه نمودند که نشان از پیشرفت و سیر صعودی دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری است.

در ادامه دکتر علی اصغرخالقی، ریاست محترم دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری و حضور در جشنواره حکیم شرق، اظهار داشتند: " خوشحالم که به بهانه هفته پژوهش توانستم در جمع شما فرهیختگان و دانشجویان باشم و از از دستاوردهای علمی- فناورانه که در سایه تلاش و مجاهدت شما حاصل شده تشکر و قدردانی نمایم. دستاوردهایی که مایه مباهات شما و افتخار همه ما و ملت سربلند ایران است."

ایشان در ادامه افزایش چشمگیر امتیاز فناوری دانشگاه در ارزشیابی سالانه وزارت بهداشت را اعلام نموده و این موفقیت را به معاون تحقیقات و تیم فناوری و سایرین تبریک گفتند.  

 در پایان مراسم نیز از افراد برگزیده عرصه پژوهش و فناوری از جمله پژوهشگران برتر، اساتید و دانشجویان فناورتقدیر گردید.

اسامی برگزیدگان :

اسامی حوزه
دکتر رضا همایونفر علوم بالینی
دکتر علی مروج علوم پایه
دکتر مصطفی بیژنی پرستاری
زهرا مرادی مربی
مهدی شرفی کارمندی
محمد حسین یزدان پناه دانشجویی(پزشکی)
فاطمه احراری دانشجویی(کارشناسی)