معاونت پژوهشی - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech

مشاهده کلیه اخبار

در پنجمین جشنواره سالیانه پژوهشی حکیم شرق دانشگاه علوم پزشکی فسا از پژوهشگران برتر سال 1396 دانشگاه تقدیر شد.

 
به گزارش وب دا؛ در این جشنواره که با حضور معاونین تحقیقات و فناوری، توسعه، فرهنگی و دانشجویی، اعضای هیئت علمی، مدیران تحقیقات و فناوری و پژوهشگران دانشگاه برگزار شد، مدیر توسعه پژوهش دانشگاه ضمن بیان توضیحاتی در خصوص چگونگی انتخاب محققان برتر دانشگاه بر اساس آیین نامه و دستورالعمل های مورد تایید، گفت: اساس آیین‌نامه‌های انتخاب محققان برتر بر مبنای آیین‌نامه ارتقای اساتید تنظیم گردیده است.

دکتر علی مروج با اشاره به شیوه امتیازدهی به مقالات هر کدام از پایگاه‌های استنادی و ضرایب تأثیر آنها بر اساس نوع پایگاه استنادی افزود: خوشبختانه رقابت در بعضی از حوزه‌ها برای رسیدن به جایگاه محقق برتر بسیار تنگاتنگ بوده است.

در ادامه از محققین برتر دانشگاه علوم پزشکی فسا در حیطه های مختلف تقدیر شد.
محققین برتر دانشگاه:

علوم پایه پزشکی: دکتر یاسر منصوری - متخصص ژنتیک پزشکی

علوم بالینی پزشکی: دکتر محمد هاشم هاشم پور - متخصص طب ایرانی

علوم پرستاری و علوم بهداشت: دکتر علی خانی جیحونی

مربیان عضو هیئت علمی: خانم سعیده جعفرزاده

پژوهشگران غیرهیات علمی: خانم زهرا خیالی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دوره تخصص بالینی: دکتر علی اصغر کریمی

دانشجویان پزشکی عمومی: دکتر علی داوودی

دانشجویان کارشناسی: آقای ابراهیم بابایی

داوران برتر طرح های دانشگاه: دکتر حکیم الکامل و دکتر افسانه قاسمی

همچنین دانشجویان خانم نسترن صمیمی در اخذ گرنت نیماد، خانم صبوری در ثبت اختراع و خانم احراری به دلیل کسب رتبه اول سخنرانان کنگره پژوهشی کمیته های تحقیقات سراسر کشور در همدان مورد تقدیر معاونت تحقیقات و فناوری قرار گرفتند.

دانشجویان گروه فناوری استارتاپ دانشگاه شامل آقایان برکتین، رنجبر، نبئی و خانم آموزگار نیز از جمله کسانی بودند که در سال گذشته، مقام دوم گروه های فناور دانشگاههای سراسر کشور را کسب کردند.

دکتر عزیزالله دهقان عضو هیئت علمی و مشاور مرکز تحقیقات بیماریهای غیرواگیر به خاطر همکاری صادقانه در طراحی و تجزیه و تحلیل آماری مطالعات، خانم ها بردبار، بیژنی و بردبار زارعی به دلیل تلاش در کمک به محققین در حوزه معاونت پژوهشی مورد تشویق قرار گرفتند.