معاونت پژوهشی - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech

مشاهده کلیه اخبار

با استفاده از Journal Citation Reports مربوط به سایت web of sciences شما علاوه بر اینکه میتوانید از ISI بودن یک مجله مطمئن شوید، می توانید اطلاعات کاملی از مجله مورد نظر خود مانند Impact Factor، تعداد نسخه های منتشر شده، کشور منتشر کننده، نوع انتشار و همچنین IF مربوط به سال های قبل را به دست آورید.

برای استفاده از این سرویس که در در حال حاظر دانشگاه به آن دسترسی دارد، شما باید ابتدا به شبکه اینترنت دانشگاه متصل باشید، یا از connection vpn موجود در سایت معاونت تحقیقات جهت استفاده از خارج دانشگاه ، استفاده نمایید.

برای استفاده از این سرویس ابتدا در سایت معاونت تحقیقات بر روی منابع الکترونیک کلیک نمایید و سپس بر روی آیکون web of science کلیک کنید تا به سایت مربوطه هدایت شوید.

11

 

 

در سایت web of science  در نوار بالای صفحه بر روی Journal Citation Reports کلیک نمایید تا وارد این پایگاه داده که مربوط به مجلات نمایه شده در ISI می باشد، شوید.

12

 

 

 

در صفحه باز شده شما می توانید مجله مورد نظر خود را با عنوان یا ISNN جستجو نمایید، که اگر در نتیجه جستجو مجله مورد نظر وجود داشت، نشان دهنده نمایه شدن مجله در ISI می باشد،

13

 

 

همچنین با کلیک بر روی عنوان مجله شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد آن مجله کسب نمایید. 

44